Çekmeköy Çamlık Temizlik Hizmetleri

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Temizlik Hizmetleri

Sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Temizlik hizmetleri sadece ev temizliği olarak değil toplu yaşam olan her alanda yapılmaktadır. Temizlik hizmetlerinde profesyonel olarak eğitim görmüş ve eğitimleri karşılığında sertifika sahibi olan deneyimli personeller yer almaktadır. Ayrıca temizlik yapmak için gereken hijyen sertifikası ve güvenlik belgeleri bulunmaktadır. Daha sağlıklı ve hijyenik ortamların oluşturulması için profesyonel temizlik hizmetlerinin verildiği birçok alan bulunmaktadır. Profesyonel temizlik hizmeti sunulan alanlar arasında;

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetleri en fazla tercih edilen hizmetler arasındadır. Ev temizliği konusunda deneyimli ekipler ve temizlik için gereken makine teçhizatlar ile temizlikte kullanılacak deterjan tarzı maddeleri temin ederek hizmet vermektedir. Evlerin tavanlarından zeminlerine kadar her yer detaylı olarak temizlenmektedir. Yoğun hayat akışı içerisinde ev temizlemeye vakti olmayanlar için ev temizlik hizmetleri en önemli yardımcıdır.

Ev temizlik hizmetlerini kullanmak istemeyenlerde genel olarak güvenlikle ilgili endişeler yaşanmaktadır. Ancak, temizlik hizmeti verecek personellerin temizlik için gereken belgeleri yanında güvenlikle ilgili belgeleri de bulunmaktadır. Bu sebeple ev temizlik hizmetleri verilirken hizmetinize gelecek temizlik ekiplerine gönül rahatlığı ile evinizi temizlemesi için teslim edebilirsiniz.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Okul Temizliği

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

Çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul yönetimlerinin düzenli temizlik hizmetleri alarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleyebilir. Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik ekipleri okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizlemesi bakteri oluşumunu da önlemektedir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Ofis İşyeri Temizliği

Çalışma ortamında başarılı işler ortaya çıkarmak için öncelikle sağlıklı bir ortam hazırlamak önemlidir. Ofis işyeri temizliği hizmetleri ile çalışma alanında bulunan masalar, dolaplar, koltuk ve sandalyeler, camlar, kapılar, duvarlar, klima panelleri, koridor ve tuvaletler tavandan zeminlere kadar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Çalışma alanları toplu olarak insanların günlük en az 8 – 10 saat birlikte kaldıkları yerlerdir. Bu alanlarda gerekli hijyenin olmaması hastalıkları da beraberinde getirmektedir. Çalışma ortamında bulunan birçok eşyanın ortak kullanılması da büyük hijyen sorununa sebep olmaktadır. Deneyimli temizlik ekipleri çalışma alanlarını dip köşe temizleyerek çalışanların yüksek performans sergileyebileceği sağlıklı ortamları oluşturmaktadır.

Ofis ve işyerlerinde temizlik hizmetlerinden yararlanmak ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır. Ofis ve işyeri temizliği için istihdam edilecek personele ödenecek maaş, prim, sigorta, tazminat gibi giderler dikkate alındığında çok daha küçük maliyetlerle profesyonel olarak temizlik hizmetlerini almak mümkündür.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Villa Temizliği

Villalar oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir. Burada yaşayanların her yerin temizliğine yetişmesi oldukça güçtür. Bu sebeple villa temizliği hizmetlerinden yararlanılarak odalar, teras, balkon, banyo, tuvalet, mutfak ve bahçelerin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Villa temizliği yapılırken konutun yapısına göre iç ve dış yüzeylerin temizlenmesi için gereken vinç veya asansör sistemleri kullanılmaktadır.

Villaların birçok noktasında ahşap yüzeylerin bulunması temizlik maddelerinin özenle seçilmesini gerektirmektedir. Villalarda ahşap yanında metal, cam, plastik ve alüminyum gibi farklı malzemeler bulunmaktadır. Villa temizliği yaparken her bir malzemeye uygun temizlik maddesi kullanmak bu malzemelerin ömrünü uzatacaktır. Deneyim sahibi temizlik firması bu detaylara hakim olarak villa temizliği yapması gerekmektedir.

Villaların kapalı alanları kadar açık alanlarının temizliği de önemlidir. Villalar temizlenirken teras, açık kapalı otopark, tavan araları, kamelya ve bahçe bitkilerinin düzenlenmesi ve temizlenmesi bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Rezidans Temizliği

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Rezidans temizliği başlı başına profesyonellik gerektiren bir iştir. Özellikle rezidansların dış cephe temizliğinde özel ekiplerin bulunması gerekir. Rezidans dış cephe temizliğinde asansör, vinç veya uzman dağcı yöntemleri kullanılmaktadır. Dış cephe temizliğinde bina yapısında kullanılan malzemeye uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Camlar, doğramalar ve kaplamaların ayrı ayrı temizlik malzemesi kullanılarak yapılması gerekmektedir. Rezidansların iç temizliğinde banyo, tuvalet, mutfak, yatak odası, çamaşırlar, halılar ve oturma alanları detaylı olarak temizlenmektedir. Rezidans içerisinde yapılacak temizliklerde her alan için ayrı temizlik malzemeleri tercih edilmektedir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretim yapılan ve büyük çaplı makinelerin bulunduğu alanlardır. Bu sebeple fabrika temizliği yapılırken özel temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları kullanılmalıdır.

Fabrikaların temizlenmesinde profesyonel temizlik ekipleri toz, yağlar, atıklar ve lekeleri temizleyerek sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Fabrikalarda özellikle makinelerden kaynaklanan yağ kalıntıları iş kazalarına sebebiyet vererek büyük sorunların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Bu sebeple fabrikaların temizliği yapılırken özellikle makinelerde ve zeminde bulunan yağların temizlenmesi önelidir.

Makine yağlarının temizliği için de özel kimyasal yağ çözücü temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Fabrikaların diğer önemli temizlik sorunu ise toz ve atıklardır. Profesyonel fabrika temizlik hizmetlerinde endüstriyel elektrik süpürgeleri ve aparatları kullanılmaktadır. Kaliteli bir temizlik hizmeti ile güvenli ve hijyenik çalışma alanları oluşturulmaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Otel Temizliği

Oteller her gün yüzlerce insanı misafir etmektedir. Otelde konaklamak isteyenler otel temizliği konusuna dikkat ederek tercihte bulunuyor. Bu yüzden otellerin oda, koridor, restoran, havuz, hamam, duş, plaj ve çevre temizliğinin profesyonel bir şekilde yapılması daha çok müşteri kazanmasını sağlayacaktır.

Deneyimli temizlik ekipleri otellerin tüm alanları için kullandıkları özel temizlik maddeleri ve makinelerle otel temizliği yapmaktadır. Otellerin temizlenmesinde deneyimli temizlik ekipleri yanında makinelerin kullanılması da gerekmektedir. Otellerde bulunan geniş ve çok sayıda olan koridorların, bekleme ve dinlenme alanlarının ve restoran gibi bölümlerin temizlenmesinde endüstriyel elektrik süpürgeleri ile yüzey temizleme makineleri kullanılmaktadır.

Yüzey temizleme makinelerinde her yüzeye uygun özel solüsyonlar ve parlatıcılar kullanılmaktadır. Otellerin temizlenmesinde her bir alan için özel üretilen temizlik malzemelerinin kullanılması gerekir. Ayrıca kullanılan temizlik malzemelerinin birbiri ile karıştırılmaması önemlidir. Bütün temizlik maddeleri kullanımında bu hususa dikkat edilmelidir.

Çünkü temizlik malzemelerinin bilinçsiz bir şekilde birbiri ile karıştırılması hem temizlik yapan personel hem de diğer insanların sağlığına olumsuz etkiler yapabilir. Oteller de yoğun insan bulunduğu için temizlik ekipleri bu hususa özellikle dikkat etmektedir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Camii İbadethane Temizliği

Camii ve ibadethaneler herkese açık olana ortak kullanım alanlarıdır. Camii ibadethane temizliği bu sebeple çok dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Cami ve ibadethanelerde halıların temizlenmesi için makineler kullanılırken, cam, kapı, avizeler, şamdanlar ve özel bölümlerin temizlenmesinde profesyonel temizlik ekipleri yer almaktadır.

Cami ve İbadethanelerin dış cephe temizliğinde vinç veya asansörlü sistemlerin kullanılması gerekir. Cami ve ibadethanelerde en son halıların temizlenmesi gerekir. Halılar camii ve ibadet alanlarında en fazla kullanılan malzemelerdir.

İbadet yaparken halının üzerinde oturulur el ve yüz halı ile sürekli temas halindedir. Bu sebeple halıların en son sıraya bırakılması üzerine yukarıdan gelecek etkilerin yok edilmesini sağlayacaktır. Halıların özel makinelerle ve özel halı yıkama şampuanları ile derinlemesine temizlenerek camii ve ibadethane temizliğinin bitirilmesi gerekir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Dış Cephe Cam Temizliği

Yaşam alanlarının dış cephe cam temizliği yapılmadan önce temizlikte kullanılacak temizlik malzemeleri ve camlara ulaşmak için gereken yöntemler belirlenmelidir. Dış cephe cam temizliği yapılırken camların temizliği için kullanılan temizlik maddesi ile doğramalarda kullanılacak temizlik malzemelerinin dikkatli kullanılarak cam ve doğramalara zarar vermemek önemlidir.

Dış cephelerin temizliğinde basınçlı su veya buharlı temizleme yapılabilir. Dış cephe temizliği yaparken iskele kurma, asansör sistemi veya vinç kullanılmaktadır. Bu yöntemler dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliğine göre belirlenir. Dış cephe temizliğinde görevlendirilen ekipler deneyim sahibi olarak sadece bu işlerle ilgilenmektedir.

Çünkü yükseklik korkusu gibi sorunları bulunanların dış cephe temizliğinde görevlendirilmesi kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu yüzden dış cephe temizlik ekipleri gönüllü ve eğitimli personellerden oluşturulmaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Cam Silimi

Yaşam alanlarının tümünde cam bulunmaktadır. Bu sebeple cam silimi hizmetleri yoğun olarak talep edilmektedir. Özellikle son yıllarda yapılan binaların birçoğunda cam kullanılmaktadır. Bu binaların görünümü çok şık ve modern olsa da temizlenmesi için profesyonel destek almak gerekmektedir. Profesyonel cam silim ekipleri binaların durumuna göre asansör veya vinç kullanarak cam silimi yapmaktadır.

Cam silimi yaparken doğramalar için ayrı temizlik maddeleri kullanmak gerekmektedir. Camlar evlerde en fazla temizlik isteyen yerlerdir çünkü yağmur, toz, egzoz gazı ve rüzgarlar doğrudan camların kirlenmesine sebep olmaktadır. Deneyimli cam silme ekipleri sürekli bu işlemleri yaptığı için kısa sürede cam temizliğini tamamlamaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Apartman Bina Temizliği

Binaların siteler haline dönüşmesi temizlik sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Bununla birlikte temizlik için birçok personel çalıştırmak ekstra yük olmaktadır. Bu sorunların ortadan kaldırılması ise profesyonel olarak apartman bina temizliği hizmetleriyle çözülmektedir.

Profesyonel temizlik ekipleri günlük çöplerin alınmasından belirli periyotlarla binaların, merdivenlerin, asansörlerin, camların silinmesi ve çevre temizliğine kadar tüm temizlik hizmetlerini çok uygun fiyatlarla yapmaktadır. Apartman ve binaların temizlenmesi için personel çalıştırmak yerine profesyonel hizmet almak daha avantalı olmaktadır.

Temizlik hizmetlerinde ekip olarak gelindiği için bütün temizlik ve bakım işleri kısa sürede tamamlanmaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK İnşaat Sonrası Temizliği

Yeni yapılan binalara ev eşyaları yerleştirilmeden önce detaylı inşaat sonrası temizliği yapmak gerekir. Çünkü inşaat süresince oluşan tozlar ince temizlik yapılmadan ortadan kalkmaz. Kendi yapacağınız yüzeysel bir inşaat temizliği günlerinizi alabilir ve istediğiniz sonucu almak da oldukça zordur. Profesyonel temizlik hizmetleri ile inşaat sonrası temizliği hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Bu temizlik işlemlerinde deneyimli ekipler duvarlardan dolaplara, banyo ve tuvaletlerden odalara kadar her yeri temizleyerek kullanıma hazır hale getirmektedir. İnşaat sonrası temizlikte insanları en fazla uğraştıran tozlardır. Tozlar inşaat yapılırken sürekli havada olduğu için her yerde karşınıza çıkacaktır. Deneyimli temizlik elemanları tesisat borularından, kalorifer peteklerinin arasına, dolaplardan duvarlara kadar her noktayı bilinçli bir şekilde kısa sürede temizlemektedir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Yangın Sonrası Temizlik

Yangın hiç kimse tarafından istenilen bir olay değildir. Hatta yangın için “Allah düşmanımızın başına bile vermesin” diye dua ederiz. Fakat bazen kaza, bazen de ihmal sonucu yangınlarla karşılaşabiliriz. Yangın sonrası temizlik yapmakta bir o kadar zordur. Çünkü yanma sonucunda her yer simsiyah olur ve arınmayan bir is kokusu meydana gelir.

Yanan eşyaların alandan uzaklaştırılması, kullanılabilecek durumda olanların ayıklanması ve temizlenmesi gerekir. Yangından sonra yaşam alanının komple elden geçirilerek temizlenmesi günler alabilir. Bu yüzden yangın sonrası temizlik için deneyimli bir temizlik ekibinden yardım almak gerekir.

Profesyonel yangın sonrası temizlik ekipleri özel olarak hazırlanan temizlik malzemelerini kullanarak is kokusunu ve yangın izlerini kısa sürede temizlemektedir. Böylece yangın felaketi sonrası ortaya çıkan kötü tablo profesyonel temizlik hizmetleri ile yerini yeni bir yaşam alanına bırakır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Restoran Kafe Temizliği

Gittiğimiz restoran ve kafelerde öncelikle dikkat ettiğimiz detay temizliğidir. Kimse temiz görünmeyen ve hijyenik olmayan bir restoran ve kafeye oturarak bir şeyler yiyip içmeyi düşünmez. Restoran ve kafe sahipleri işyerlerinde gereken hijyeni ve temiz görünümü restoran ve kafe temizliği hizmetlerini kullanarak sağlayabilir. Restoran ve kafe temizliğinde en büyük sorunlar mutfak alanlarında oluşan yağ ve yanık kalıntılarından oluşmaktadır. Profesyonel temizlik ekipleri bu kalıntıları hiçbir iz bırakmadan temizleyerek istenilen sağlıklı ortamları oluşturmaktadır.

Profesyonel temizlik ekipleri restoranda bulunan masa, sandalye, servis arabaları, tezgahlar ve ocakları detaylı bir şekilde temizlemektedir. Temizlik hizmetlerinde restoran ve kafelerin aynası olan masa örtüleri de temizlenip ütülenebilmektedir. Profesyonel temizlik hizmetleriyle restoran ve kafeniz müşterilerin daha çok ilgisini çekecektir.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Yazlık Temizliği

Yazlıklar yılda birkaç kez kullanılan konaklama alanlarıdır. Uzun süre kapalı kalan yazlıklarda toz ve birçok bakteri oluşmaktadır. Yazlıkçıların en büyük çilesi yılda birkaç kez gittikleri yazlıklarında günlerce süren temizlik işleridir. Yazlık temizliği yapan profesyonel ekipler talebinize göre yazlığınıza gelmeden önce detaylı bir temizlik yaparak temiz ve konforlu bir ortam hazırlamaktadır.

Güvenlik konusunda sorun yaşanmayan temizlik ekipleri yazlığınızda detaylı temizlik ve havalandırma işlemlerini yaparak yazlığınızı tertemiz bir şekilde kullanımınıza sunar. Böylece yazlığınıza geldiğinizde günlerce temizlik yapmak yerine hemen tatilin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Birçok yazlıkçı temizlik hizmetlerine güvenerek anahtar bırakmakta ve tatil planına göre veya belirli aralıklarla yazlığın temizliğinin yapılmasını talep etmektedir. Bu yöntem hem bina hem de içerisinde bulunan eşyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Temizlik Personeli Temini

Temizlik hizmetleri verilirken sürekli ihtiyaç duyulan yerler için temizlik personeli temini de yapılmaktadır. Temizlik hizmeti veren firma deneyim sahibi ve gereken belgeleri bulunan temizlik personelini temin ederek sigorta, maaş ve diğer özlük haklarını kendisi karşılamaktadır.

Burada istediğiniz zaman size temin edilen temizlik personelini değiştirme veya sayıyı artırma seçeneğiniz bulunmaktadır. Temizlik personellerini belirli bir süre için temin edebilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik, bahçe temizliği, apartman veya bina temizliği gibi temizlik işlerinde istediğiniz sayıda temizlik personeli temin edilmektedir.

Belirlenen süre veya istenilen temizlik işinin bitmesiyle temizlik personelinin görevi de sona ermiş olacaktır. Temizlik hizmetini satın alan müşterilerin temizlik personeli ile ilgili hiçbir mali sorumluluğu bulunmaz. Temizlik personeli ilgili bütün işlemlerden hizmeti sunan firma sorumlu konumdadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Gündelikçi Bayan Gönderimi

Ev, ofis ve işyeri gibi alanların haftanın belirli günlerinde temizlenmesi için temizlik hizmeti veren firmadan gündelikçi bayan gönderimi isteyebilirsiniz. Temizlik deneyimi ve yeterliliği olan gündelikçi temizlik elemanı belirlediğiniz günlerde ve saatlerde gelerek ev, ofis ve işyeri temizliğini yapmaktadır. Talep edilmesi halinde sürekli hizmetlerinizde kalmak üzere yatılı kalan temizlik personeli de temin edilmektedir.

Gündelikçi bayan temizlik personeli özellikle çalışan bayanlar için en fazla tercih edilen seçenektir. Gündelikçi bayan temizlik elemanı düzenli olarak ev veya işyeri temizliği, cam silme, mutfak. banyo ve tuvalet gibi alanların temizliğini yapmaktadır. Gündelikçi bayan temizlik görevlisi talep halinde ütü, çamaşır, bulaşık ve yemek konusunda da bayanlara yardımcı olmaktadır. Her türlü temizlik ve ev işlerinde güvenilir, deneyimli ve belge sahibi gündelikçi bayan temizlik personeli bulunmaktadır.

 

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Otel Temizliği

Konaklama hizmeti sunuluyor olması nedeni ile hijyenin çok önemli bir yere sahip olduğu oteller, profesyonel bir ekip ile birlikte temizlenmektedir. Uzman bilgisi ile hareket ederek çalışmalarını gerçekleştiren ekip, gelen konuklarınızı en güzel biçimde ağırlamanız adına sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Hastane Temizliği

Hastalara sağlıklı ve hijyenli bir yaşam için önce Doktorlar sonra karaboğa Temizlik ;

Hastane temizliği, diğer temizlik alanlarından daha farklıdır. Hizmet organizasyonu ve prosesinde oluşan farklılıklar, bizim tarafımızca aşağıdaki gibi tanımlanmaktadır ;

Hizmet organizasyonu : Hastane şartlarına göre ve 24 saat göz önüne alınarak yapılmaktadır.

Hizmet prosesi : Bakteri ve virüs gibi transferleri önleyecek “tek kullanımlık mop” ve “renk kodu” gibi kaliteli sistemler kullanılmaktadır.

Elaman eğitim : Kullanılan sistemler hakkında genel bilgiye sahip kimyasal maddeler ve ekipmanlara göre sözlü, yazılı ve video olmak kaydıyla eğitim seminerleri verilmektedir.

Kimyasallar : Temizlik ve arınık edebilen özel ve hastane şarlatına uygun kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır.

Ekipmanlar : Sisteme ve hastane koşullarına uygun ekipmanlar temin edilerek yapılır.

Kontrol sistemleri ; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.

Temizlik Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz ve hijyenle yaşamak için karaboğa TEMİZLİK’İ seçiniz.

 

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Banka Temizliği

Banka temizliği özel koşullar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.Elemanların büro işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli husustur.Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

 

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Zemin Temizliği

Her zemin farklı ekipman ve temizleme ürünleri ile yapısallığına zarar vermeden yapılmalıdır. Öncelikle tecrübe gerektiren zemin temizliği hem ekip işi hem de ekibin uyumu neticesinde profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Işıltı Temizlik İstanbul ve çevresinde profesyonel zemin temizliği hizmetleri vermektedir.

 

Genelde doğal ahşap olarak tercih edilen parke zemin kaplama ürünlerinin temizliği, ahşaba zarar vermeyecek ve onun görsel yapısallığını bozmayacak teknikler ile temizlenmeli, havalandırılmalı ve kurutulmuş olarak kullanıma sunulmalıdır.

 

 

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Halı Yıkama

 

Halılar, evlerin zeminlerinde dekoratif amaçlı, ofislerde ise zemin kaplama yöntemiyle kullanılan farklı yapılarda (sentetik, yarı sentetik, pamuklu, dokuma vb.) tekstil ürünleridir.

Halılarınız kullanıldıkça içerisinde çeşitli mikrop ve organizmalar üremeye başlar. Halılarınızda %100 hijyeni yakalayabilmek için yılda en az 1 defa  yapısına uygun  şekilde ve doğru yöntemle yıkanması gerekmektedir.

Gerçek hijyen sağlamak için kullanılan suyun yapısı, deterjanların ve yıkama makinelerinin kalitesi  çok önemlidir. Firma olarak her zaman TSE standardında en üst kalite ekipman ve malzemeler kullanarak 26 yıldır Göztepe’de bulunan mağazamızda müşterilerimizin güveni için çalışıyoruz. Hassas el dokuması halılarınızı garantili şekilde temizliyoruz.

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz kısaca şöyle gerçekleşmektedir.

Telefon veya mail yolu ile bizimle irtibata geçmeniz halinde işin tanımı koltuk takımı yada çekyat kanepe vb. sandalye gibi işlerinizin ne olduğu tesbit edilip yapılacak uygulama belirlenir fiyatta ve yapılacak gün belirlendikten sonra ekiplerimiz belirtilen gün ve saatte evinizde yada işyerinizde olur.

Bundan sonrası karaboğa temizlik şirketinin personeli tarafından koltuklarınızın makina sistemi ve kumaşa özel kimyasallar özel koltuk yıkama vakumlama makinası ile temizliği yapılıp teslimi sağlanır,

Tüm bu işlemler sırasında sizlere sadece koltuklarınızın nasıl temizlendiğini izlemek kalır.

Evet artık sizlerde karar verin koltuklarınız tertemiz olsun ..

 

Bütün Hizmetlerimiz

    Genel Temizlik
    Zemin Temizliği
    Ev Temizliği
    Ofis Temizliği
    Büro ve işyeri Temizliği
    İnşaat Sonrası Temizliği
    Villa Temizliği
    Temizlik personelleri – ( Bay, Bayan Gündelikçi personeller )
    Halı yıkama – Duvardan duvara Halı yıkama
    Boş dolu ev ve ofis temizliği
    Koltuk Yıkama
    Buharlı Temizlik
    Dış Cephe Cam Temizliği
    Alışveriş Merkezi temizlikleri
    Mağaza Temizliği
    Endüstriyel Temizlik

    Banka Market Temizliği
    Sağlık Kuruluşları Temizliği
    Hastane Temizliği
    Dispanser Temizliği
    Sağlık Ocağı Temizliği
    Okul ve dershane Temizlikleri
    Fuar Festival Temizlikleri
    Cafe ya da restaurant temizliği
    Cadde sokak temizliği
    Yeşil alan Temizliği
    Otel Temizliği
    Mermer temizliği
    Yangın Sonrası Temizlik
    Bina Temizliği
    Taş Yıkama ve cilalama
    Mermer cilalama
    Zemin Leke çıkarma

    Cam Temizliği – Cam leke çıkarma
    Adliyelerin temizliği
    Sarayların Temizliği
    Lokanta ve yemekhane temizliği
    Oto servis temizliği
    Gemi Temizliği
    Merdiven Temizliği
    Balkon Temizliği
    İlaçlı Temizlik
    Kimyasal Kullanarak Temizleme
    Su baskınları temizlikleri
    Kütüphane Temizliği
    Hafriyat Temizliği
    Vitrin Temizliği

 

Genel TemizlikZemin TemizliğiEv TemizliğiOfis TemizliğiBüro ve işyeri Temizliğiİnşaat Sonrası TemizliğiVilla TemizliğiTemizlik personelleri – ( Bay, Bayan Gündelikçi personeller )Halı yıkama – Duvardan duvara Halı yıkamaBoş dolu ev ve ofis temizliğiKoltuk YıkamaBuharlı TemizlikDış Cephe Cam TemizliğiAlışveriş Merkezi temizlikleriMağaza TemizliğiEndüstriyel TemizlikBanka Market TemizliğiSağlık Kuruluşları TemizliğiHastane TemizliğiDispanser TemizliğiSağlık Ocağı TemizliğiOkul ve dershane TemizlikleriFuar Festival TemizlikleriCafe ya da restaurant temizliğiCadde sokak temizliğiYeşil alan TemizliğiOtel TemizliğiMermer temizliğiYangın Sonrası TemizlikBina TemizliğiTaş Yıkama ve cilalamaMermer cilalamaZemin Leke çıkarmaCam Temizliği – Cam leke çıkarma Adliyelerin temizliği Sarayların Temizliği Lokanta ve yemekhane temizliği Oto servis temizliği Gemi Temizliği Merdiven Temizliği Balkon Temizliği İlaçlı Temizlik Kimyasal Kullanarak TemizlemeSu baskınları temizlikleriKütüphane Temizliği Hafriyat Temizliği Vitrin Temizliği (karaboğa )’de temizlik şirketi firması karaboğa Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve Genel temizlik İşyeri temizliği Bina temizliği İnşaat temizliği Tadilat sonrası temizlik Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik Dıştan cam temizlikleri Sinema temizliği Ev Temizliği Ofis temizliği Cam Silimi Dış Cephe temizliği Zemin yıkama Cila uygulama Fabrikaların temizlikleri Fuar temizliği Stand temizlik Bina cam silme Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik (periyodik temizleme) Temizlik elemanı temini (Personel istihdamı) Apartman temizlik Apartman görevlisi temini karaboğa temizlik firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

7/24 arayıp randevü alabilirsiniz. 0532 703 7509 - 0532 711 7423.

KARABOĞA TEMİZLİK HİZMETİ

Gsm         0532 711 74 23

TLF           0216 641 50 84

FAX          0216 641 50 84

Merkez     Hamidiye Mah. Gül Sok. No: 7. 4/B Çekmeköy/İSTANBUL

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Diğer Makaleler

Kadıköy Cam Temizliği Firmaları

Kadıköy Cam Temizliği Firmaları, Dış cephe temizliği yaptırmak istiyorsanız ve bunun için bir firma arıyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Kadıköy cam temizliği firmaları arasında bulunan firmamız, tüm kriterlerinize uygun en iyi hizmeti sizlere sağlamaktan büyük memnuniyet duyacaktır. Aldığınız hizmet sonucu hiçbir sorun yaşamadan güvenli ve güvenilir bir hizmete en iyi şartlar altında sahip olabilirsiniz. Birçok kurum ve kuruluşun yanı sıra rezidans tarzı dış yüzeyi cam kaplama binalarda oturan kişiler tarafından da tavsiye edilen hizmetlerimiz sizlerin memnuniyetini en iyisi şekilde sağlamak amacıyla ü


Devamı

Ümraniye Cam Temizliği Firmaları

Ümraniye Cam Temizliği Firmaları, Son yıllarda çok daha fazla yaygınlaşan cam temizliği hizmetlerinde Ümraniye cam temizliği firmaları arasında en kaliteli hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz. Ümraniye Cam Temizliği Hizmetlerinde Kalite Her zaman Ümraniye cam temizliği firmaları olarak her zaman kaliteden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız için insanların güveni ve memnuniyeti çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Genel olarak cam temizliği en zor ve riskli işlerin başında geldiği için kesinlikle yardım alınması en doğru karar olacaktır. Hem detaylı olarak temizlik için hem de işlerin çok daha k


Devamı

Sancaktepe Cam Temizliği Firmaları

Yüksek binaların genellik ve cam yüzeylerden oluşması sebebiyle bu yüzeylerde zaman içerisinde oluşan temizlik ihtiyacını karşılamak için dış cephe cam temizliği sektörü ortaya çıkmıştır. Sancaktepe cam temizliği firmaları arasında eşsiz bir yere sahip olan firmamız,  her zaman başarılı ve kaliteli hizmetleri ile bilinmektedir. Firmamız aynı zamanda hizmetleri sırasında mevcut olan riski azaltmak ve ortadan kaldırmak için gereken tüm önlemleri almaktadır. Vermiş olduğunuz hizmetlere sırasında tüm personelimiz gerekli teçhizatları ve emniyet güvenlik kemerlerini takarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu


Devamı

Çekmeköy Çamlık Temizlik Hizmetleri

ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Temizlik HizmetleriSağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Temizlik hizmetleri sadece ev temizliği olarak değil toplu yaşam olan her alanda yapılmaktadır. Temizlik hizmetlerinde profesyonel olarak eğitim görmüş ve eğitimleri karşılığında sertifika sahibi olan deneyimli personeller yer almaktadır. Ayrıca temizlik yapmak için gereken hijyen sertifikası ve güvenlik belgeleri bulunmaktadır. Daha sağlıklı ve hijyenik ortamların oluşturulması için profesyonel temizlik hizmetlerinin verildiği birçok alan bulunmaktadır. Profesyonel temizlik hizmeti sunulan alanlar arasında;ÇEKMEKÖY ÇAMLIK Ev TemizliğiEv temizli


Devamı

Çekmeköy Temizlik Şirketi

Çekmeköy Temizlik Şirketi olarak sizlere, PROFESYONEL ve TİTİZ temizlik hizmetini Çekmeköy bölgesine EKONOMİK FİYATLARA ulaştırıyoruz. Çekmeköy veya diğer bölgelerde tek yapmanız gereken  veya  telefon numaralarından bizi aramanız. FİYAT SORABİLİR veya temizlik servisi isteyebilirsiniz. Gezici ekibimiz ile Çekmeköy ve diğer bölgelere ekonomik ve profesyonel hizmeti götürüyoruz. Uzman ekibimiz ve kullandığımız yüksek standartlara sahip ürünler ve malzemeler ile en iyi hizmeti en uygun fiyata Çekmeköy bölgesi ve diğer ilçelerde sunuyoruz. Çekmeköy İlçesinde temizlik servisi v


Devamı

Kadıköy Gündelik Bayan Temizlikçi

Bulunduğumuz ortamda zamanı iyi yönetmek çok önemlidir. Yoksa yapmak istediğimiz çoğu şeyi vakit yetersizliğinden gerçekleştiremeyebiliriz.  Yoğun çalışma ile kendimize ve ailemize vakit ayıramadığımız  bu zamanda, gündelik bayan temizlikçi  isteğimiz doğrultusunda temizlik işimizi yapar. Böylece  kendimize ve ailemize vakit ayırmış oluruz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firma, olmazsa olmaz koşulu müşteriye karşı güler yüzlü ve saygılı tavırları eksik etmeden çalışır. Personel seçimi yapılırken de bu özellikte kişiler seçilir. Tecrübe de müşteri memnuniyetinde


Devamı

Çekmeköy Koltuk Yıkama Hizmeti Vermekteyiz

Evlerde ve ofislerde yer alan mobilyalar arasında gelenleri ağırlamak ve ailenizin daha konforlu bir şekilde yaşamasını sağlamak amacıyla, alanlara uygun seçimler yaparak koltuk tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak zaman içinde kalabalık ailelerde, çocuklu misafirlerde veya sürekli tozlanan ortamlarda koltuklarda çeşitli lekeler meydana gelmektedir. Bunu geçirmek amacıyla kişilerin son yıllarda başvurduğu yöntemler arasında koltuk temizleme şirketlerine başvurmak yaygınlaşmaktadır. İşte sizler de çekmeköy koltuk temizleme hizmetlerine hızlı bir şekilde göz atabilir ve beklediğinizden daha iyi sonuçlarla karşılaşmanız i&cced


Devamı

Arnavutköy Ofis Temizliği

Arnavutköy Ofis Temizliği Şirketi. Karaboğa temizlik şirketi olarak temizlik hizmeti alanımızı hızlı bir şekilde genişletiyoruz. İş Merkezleri Ve Ofisler Ferah Ve Hijyenik Olduklarında, Daha Fazla Verim Alınabiliyor. Bu Detay Atlandığında İse Verim Düşüyor Ve Çalışanlar Mutsuz Oluyor. Arnavutköy Düzenli Ofis Temizliği Hizmetleri İle Arnavutköy’de Bulunan Ofisinizin Ya Da İş Merkezinizin Temizliğini Profesyonel Olarak Sağlayabilirsiniz. Profesyonel Temizlik Uygulamaları İle Çalışma Alanları Derinlemesine Hijyene Kavuşturulabiliyor. Ofis Temizliği Arnavutköy Hizmetleri, Firmamız İle Profesyonel Ekipler Aracılığı İle Sunulmaktadır. Ofislerin Temi


Devamı

Adalar Ofis Temizliği

İş Merkezleri Ve Ofisler Ferah Ve Hijyenik Olduklarında, Daha Fazla Verim Alınabiliyor. Bu Detay Atlandığında İse Verim Düşüyor Ve Çalışanlar Mutsuz Oluyor. Ataköy Düzenli Ofis Temizliği Hizmetleri İle Ataköy’de Bulunan Ofisinizin Ya Da İş Merkezinizin Temizliğini Profesyonel Olarak Sağlayabilirsiniz. Profesyonel Temizlik Uygulamaları İle Çalışma Alanları Derinlemesine Hijyene Kavuşturulabiliyor. Ofis Temizliği Ataköy Hizmetleri, Firmamız İle Profesyonel Ekipler Aracılığı İle Sunulmaktadır.Ofislerin Temizlenmesi Aşamaları İç Mekan Toz Alma, Süpürme, Silme, Yıkama Ve Durulama Aşamalarından Oluşuyor. Temizlik Sırasında Kullanılan Ü


Devamı

İstanbul Ev Temizleme Servisi

Temizlik firması (İstanbul) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. İstanbul ev temizliği firmaları – İstanbul temizlik. İstanbul temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz aras


Devamı